Wait what, AXDRAFT is now integrated with ContractWorks? No way!
I want to learn more

Більше продажів. Менше зусиль.

AXDRAFT CLM ідеально підійде командам, які бажають швидше укладати угоди і збільшувати прибутки компанії, не відволікаючись на рутинну роботу.

5 хв

середній час складання контракту

x5

коротший цикл продажів

35%

швидші переговори

<4 днів

середній час обробки контрактів

17%

приріст прибутку

Документи які ви можете автоматизувати

Договір про нерозголошення
(NDA)
Договір SaaS
Генеральна угода про надання послуг
(MSA)
Специфікація робіт
Договір працевлаштування
Згода на обробку даних
(DPA)
Договір про надання послуг
Технічні завдання
Досягайте більшого з AXDRAFT
Забудьте про бюрократію
Створюйте договори купівлі-продажу, контракти про надання послуг, та інші документи в AXDRAFT за допомогою попередньо схвалених шаблонів. Такі контракти не потребують залучення юристів, тож ви можете надсилати їх відразу на підпис партнерам. Заощаджуйте свій час, час ваших клієнтів та юридичних команд.
“З AXDRAFT я просто відповідаю на кілька запитань і документ готовий”.
Підписуйте угоди швидше
Пришвидшуйте процес, переглядаючи документи одночасно з колегами та клієнтами. Забудьте про довгі очікування та затримки завдяки технології штучного інтелекту на якому базується наша функція редагування в реальному часі.
“Процес йде легко і гладко, тож остаточна версія контракту з’являється в нас вдвічі, а то й втричі швидше, аніж раніше”.
Отримуйте дані, коли це потрібно
Завдяки централізованому сховищу, даними легко керувати і вони завжди доступні. Швидко отримуйте необхідну інформацію для нових договорів купівлі-продажу та інших контрактів.
“До AXDRAFT мені доводилось декілька разів копіювати і вставляти одну й ту ж інформацію для кожного окремого документа. Зараз я роблю це в один клік!”
Покращуйте клієнтський досвід
AXDRAFT усуває дорогі затримки, невідповідності та помилки, які можливі під час створення контрактів вручну. Панель задач і автоматичні нагадування допоможуть вам стежити за виконанням своїх зобов’язань та задоволенням потреб клієнтів.
“Вже не раз я генерував документи для потенційної угоди на своєму мобільному, прямо В МОМЕНТ обговорення цієї потенційної угоди за обідом з клієнтом”.
Додайте трохи суперсили у продажі і виривайтеся вперед з AXDRAFT
Отримати демо

ТОП 5 ФУНКЦІЙ AXDRAFT ВІД ЯКИХ У ЗАХВАТІ МЕНЕДЖЕРИ З ПРОДАЖУ

Шаблони на основі анкет

Дозвольте своїм клієнтам ініціювати цикл продажів, заповнюючи основні шаблони договорів купівлі-продажу. Зустрічайте їх на півдорозі та ведіть далі.

Спрощені процеси

Скоротіть час на розгляд та затвердження контракту. Угоди підписуватимуться швидше, цикли продажів скоротяться, а клієнти будуть щасливішими.

Легкість в управлінні

Отримуйте доступ до контрактів у кілька кліків навіть зі смартфона. Сортуйте документи для швидкого пошуку ключової інформації за допомогою метаданих і тегів.

Повний контроль версій

Будьте в курсі останніх змін і захистіть свої документи від небажаного редагування. Редагуйте контракти та переглядайте коментарі в режимі реального часу.

Налаштування

AXDRAFT CLM може бути повністю адаптований до ваших вимог. Виберіть необхідні вам функції, а за потреби додавайте інші.

Інтеграції

AXDRAFT для Pipedrive дозволяє швидко складати контракти прямо з вашої CRM. AXDRAFT автоматично “витягує” необхідні клієнтські дані з Pipedrive, щоб створити контракт за попередньо схваленим шаблоном та без помилок. Від вас вимагається лише обрати одержувачів і підписантів, та натиснути «Надіслати».

Більше про інтеграцію з Pipedrive

 

Отримайте безкоштовний посібник «Як навчити CRM справлятись з юридичними проблемами»

Усім CRM бракує одного — функції управління контрактами. Усуньте розрив між продажами та юридичними процесами за допомогою нашого посібника та зосередьтеся на тому, що робите найкраще: підвищуйте доходи компанії.

Отримати мою копію
Приєднуйтесь до ліги успішних
88%
ШВИДШЕ
1,192
ГОДИНИ ЗАОЩАДЖЕНО
$107,325
ЗАОЩАДЖЕНО ЩОРОКУ

LetyShops – це сервіс кешбеку на онлайн-покупки

Більше деталей

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Як AXDRAFT допомагає заощаджувати гроші на управлінні контрактами?

Завдяки автоматизації, AXDRAFT скорочує кількість витрачених ресурсів, зменшує ризики та усуває дорогі затримки, а також мінімізує участь юристів в обробці простих документів.

Розрахувати

Які аспекти управління контрактами купівлі-продажу охоплює AXDRAFT?

AXDRAFT CLM охоплює всі етапи договорів купівлі-продажу, від ініціювання та затвердження до управління зобов’язаннями та поновленням договору.

Які інструменти замінює AXDRAFT?

AXDRAFT CLM може замінити Microsoft Word, електронні таблиці, електронні листи, бібліотеку шаблонів, офлайн-сховище, програми з управління задачами, програмне забезпечення для спільного опрацювання документів, інструменти аналітики та деякі інші.

Чи працює AXDRAFT з рахунками-фактурами та іншими типами фінансових документів?

Так, AXDRAFT працює з рахунками-фактурами, дебетовими та кредитними записками, балансами, звітами про доходи та іншими фінансовими документами.

Чи можна інтегрувати AXDRAFT з наявними програмним забезпеченням для продажів?

Так, його можна інтегрувати з наявними системами. AXDRAFT — це гнучка платформа, яку можна включити в різні юридичні та бізнес-процеси для сприяння розвитку вашої компанії. Наша платформа вже має низку важливих інтеграцій, проте ми також можемо створювати додаткові інтеграції за потреби.

Отримуйте кращу віддачу за ваші гроші з AXDRAFT CLM

Перемикніть управління контрактами на вищу передачу